wtorek, 25 września 2012

Marion - Natura Silk, Jedwabna kuracja do włosów

Hej,

Dziś parę słów o Jedwabnej kuracji do włosów firmy Marion.Produkt znajduje się w wygodnej, poręcznej butelce z pompką. Jego pojemność to 15ml.
Teraz parę słów o jego właściwościach. Jedwab dość ładnie nabłyszcza włosy, sprawia że są one delikatne i miękkie. Dobrze się rozczesują. Jedwab ma gęstą konsystencję, łatwo się go aplikuje na włosy. Jest niesamowicie wydajny, faktycznie jak mówi producent, jedna kropla wystarczy aby pokryć preparatem całe włosy. Ma piękny zapach, który pewien czas pozostaje na włosach. Jedwab ma przystępną cenę, ok 6zł i jest łatwo dostępny w drogeriach. Jeśli chodzi o wady, to przy nadmiernej aplikacji może powodować szybsze przetłuszczanie się włosów.


 Skład: Zalety: 
- nabłyszcza włosy
- włosy są delikatne i miękkie
- ładny zapach
- gęsta konsystencja
- łatwa aplikacja
- bardzo wydajny
- wygodne opakowanie z pompką
- niska cena, ok. 6 zł.

Wady:
- może przetłuszczać włosy gdy nałożymy go zbyt dużoPrawdę mówiąc, mam co do tego typu preparatów mieszane uczucia. Jako że skład ich jest oparty głównie na silikonach, ich działanie na włosy jest głównie ,,doraźne", czyli efekt jest ,,od mycia do mycia". Nie można przypisywać im wartości odżywczych. Więc oceniając ten preparat trzeba powiedzieć, że nawet dobrze wywiązuje się ze swojego zadania, czyli wygładza włosy i sprawia że wyglądają  zdrowo lub zdrowiej :) Lecz nie możemy od niego wymagać niestety odżywienia i zregenerowania włosów.

Moja ocena: 4/6

Pozdrawiam Was serdecznie,
Camille


2 komentarze:

  1. Miałam ten produkt i faktycznie jak przesadzimy- włosy wglądają koszmarnie...

    Zapraszam do siebie w wolnej chwili oraz do udziału w rozdaniu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Był to mój pierwszy jedwab, nie wrócę do niego, moje włosy się z nim nie polubiły.

    OdpowiedzUsuń